Urząd Gminy Kamiennnik

Biuletyn Informacji Publicznej

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych

I Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 - Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. 1go Maja 28, Kamiennik

1. Łukasz Kowalski - Cieszanowice

2. Elżbieta Bednarz - Kamiennik

3. Joanna Komar - Kamiennik

4. Piotr Rzyha - Kamiennik

5. Beata Stefanowicz – Ciecieląg - Kamiennik

6. Małgorzata Fałat - Szklary

7. Katarzyna Ksiądzyna - Kamiennik

8. Teresa Bołdak - Kamiennik

9. Edyta Centomirska - Cieszanowice

 

II Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 - Zespół Szkolno-Przedszkolny Lipniki 109

1. Agnieszka Włudyga - Lipniki

2. Krystyna Wąs - Chociebórz

3. Barbara Jędral - Kamiennik

4. Remigiusz Morawski - Lipniki

5. Joanna Pawlik - Kamiennik

6. Sebastian Szczotka - Szklary

7. Barbara Skotnicka - Lipniki

8. Beata Mularczyk - Lipniki

9. Katarzyna Popów - Lipniki

 

III Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Karłowice Wlk. 52

1. Adrian Rzyha - Kamiennik

2. Jakub Bendzera – Karłowice Wlk.

3. Marta Wąs - Chociebórz

4. Beata Zawada - Chociebórz

5. Stanisława Charęza – Karłowice Wlk.

6. Patryk Lis - Szklary

7. Iwona Charczyńska – Karłowice Wlk.

8. Dariusz Skiba - Kamiennik

9. Violetta Przedwojewska - Jaszów

 

IV. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 - Świetlica Wiejska,  Szklary 132a

1. Tomasz Fujarczuk - Szklary

2. Elżbieta Bednarczuk - Szklary

3. Iwona Golonka - Szklary

4. Dariusz Cyruliczek - Szklary

5. Renata Gruszka - Kamiennik

6. Tomasz Juszczyszyn - Szklary

7. Maria Skawińska - Szklary

8. Paweł Bołdak - Kamiennik

9. Barbara Kaczorowska - Szklary

 

V. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 - Świetlica Wiejska, Goworowice 55

1. Joanna Kaczmarska - Goworowice

2. Janina Fujarczuk - Goworowice

3. Dorota Gałgańska - Goworowice

4. Jadwiga Zaborowska - Goworowice

5. Violetta Burysz - Kamiennik

6. Adrian Fujarczuk - Szklary

7. Katarzyna Wojtan – Skowronek - Kłodobok

8. Marek Bednarczuk - Kamiennik

9. Ewa Wisła – Nawerska - Otmuchów

 

VI.. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Karłowice Wlk. 52

1. Igor Marciszczuk - Kamiennik

2. Beata Wylężek - Kamiennik

3. Agnieszka Tęcza - Zurzyce

4. Ryszard Urbańczyk – Karłowice Małe

5. Jolanta Sączek - Goworowice

6. Piotr Myśliwiec - Kamiennik

7. Alicja Berini – Karłowice Wlk.

8. Katarzyna Przybyło - Szklary

9. Monika Łukomska - Kamiennik

Metryczka
  • wytworzono:
    06-05-2014
    przez: Bogusława Zapotoczna - Pająk
  • opublikowano:
    06-05-2014 11:33
    przez: Marcin Minkowicz
  • zmodyfikowano:
    06-05-2014 11:36
    przez: Marcin Minkowicz
  • podmiot udostępniający:
    Urząd Gminy Kamiennnik
    odwiedzin: 5228
Dane jednostki:

Urząd Gminy Kamiennnik
48-388 Kamiennik
ul. 1 maja 69
NIP: 753-12-16-624 REGON: 531412823

Dane kontaktowe:

tel.: 77 4312 135
fax: 77 4312 196
e-mail: ug@kamiennik.pl
strona www: www.kamiennik.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×