Przejdź do treści strony

Urząd Gminy Kamiennnik

Biuletyn Informacji Publicznej

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 1 (Kamiennik):
1.    Jolanta Dorota Lewicka - Przewodniczący OKW
2.    Wanda Torbus - Zastępca Przewodniczącego OKW   
3.    Violetta Burysz – Członek
4.    Katarzyna Dorota Ksiądzyna – Członek
5.    Stanisława Teresa Leśniak – Członek
6.    Elżbieta Maria Łabys – Członek
7.    Sabina Monika Majchrzak – Członek
8.    Anna Stępkowska – Członek
9.    Anna Lucyna Szczepanik – Członek


Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia wyników Głosowania Nr 1 (Kamiennik):
1.    Ewa Krystyna Wisła – Nawerska -  Przewodniczący OKW
2.    Lucyna Rzyha -  Zastępca Przewodniczącego OKW   
3.    Waldemar Krzysztof Adamski – Członek
4.    Barbara Kloc – Członek
5.    Edward Myśliwiec – Członek
6.    Grażyna Dorota Podhajna – Członek
7.    Krystian Rzyha – Członek
8.    Elżbieta Wisła – Członek
9.    Beata Stanisława Wylężek – Członek

Komisja w dniu 21 października 2018 roku rozpoczyna pracę o godzinie 6.00


Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 2 (Lipniki):
1.    Teresa Butor - Przewodniczący OKW
2.    Andrzej Pałosz - Zastępca Przewodniczącego OKW   
3.    Aleksandra Maria Janusz – Członek
4.    Anna Barbara Łuczak – Członek
5.    Krzysztof Michalczewski – Członek
6.    Małgorzata Agnieszka Michalec – Członek
7.    Katarzyna Barbara Płaczek – Członek
8.    Jolanta Sączek – Członek
9.    Jadwiga Zaborowska – Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia wyników Głosowania Nr 2 (Lipniki):
1.    Andrzej Gałgański - Przewodniczący OKW
2.    Edyta Bronowicka - Zastępca Przewodniczącego OKW   
3.    Renata Butor – Członek
4.    Dawid Łoziński – Członek
5.    Paweł Marynowicz – Członek
6.    Katarzyna Popów – Członek
7.    Krystyna Rżany – Członek
8.    Maria Telicka – Członek

Komisja w dniu 21 października 2018 roku rozpoczyna pracę o godzinie 6.00


Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 3 (Karłowice Wielkie):
1.    Zdzisław Tuszyński - Przewodniczący OKW
2.    Monika Danuta Dyrcz - Zastępca Przewodniczącego OKW
3.    Dominika Anna Charczyńska – Członek
4.    Iwona Justyna Derkacz – Członek
5.    Krzysztof Kloc – Członek
6.    Janusz Józef Michalczyk – Członek
7.    Tomasz Dariusz Muzyka – Członek
8.    Angelika Myjak – Członek
9.    Agnieszka Barbara Pogwizd – Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia wyników Głosowania Nr 3 (Karłowice Wielkie):
1.    Emilia Lewicka – Przewodniczący OKW
2.    Marta Monika Furmankiewicz - Zastępca Przewodniczącego OKW
3.    Paula Magdalena Ciesielczyk – Członek
4.    Adrian Wojciech Lasek – Członek
5.    Jadwiga Izabela Lewicka – Członek
6.    Jakub Ireneusz Łabys – Członek
7.    Monika Łukomska – Członek
8.    Ewelina Myjak – Członek
9.    Mirosław Zawada – Członek
Komisja w dniu 21 października 2018 roku rozpoczyna pracę o godzinie 6.00

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 4 (Szklary):
1.    Karol Józef Gruszka - Przewodniczący OKW
2.    Krzysztof Piotr Dębiec - Zastępca Przewodniczącego OKW   
3.    Dorota Fujarczuk – Członek
4.    Barbara Kaczorowska – Członek
5.    Joanna Komar – Członek
6.    Dominika Kamila Łukasiewicz – Lis – Członek
7.    Paulina Teresa Pabian – Członek
8.    Elżbieta Zofia Skowronek – Członek
9.    Daria Zawada – Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia wyników Głosowania Nr 4 (Szklary ):

1.    Beata Edyta Miske – Przewodniczący OKW
2.    Dariusz Leszek Bryk – Zastępca Przewodniczącego OKW
3.    Aneta Jadwiga Drozdowska – Członek
4.    Weronika Frolow – Członek
5.    Urszula Maria Ochocińska – Członek
6.    Agnieszka Anna Sionkowska – Członek
7.    Dariusz Piotr Skowronek – Członek
8.    Wiktoria Helena Wyleciał – Członek
9.    Jolanta Zawada – Członek
Komisja w dniu 21 października 2018 roku rozpoczyna pracęo godzinie 6.00


Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 5 (Goworowice):

1.    Katarzyna Irena Nędza - Przewodniczący OKW
2.    Małgorzata Wisła - Zastępca Przewodniczącego OKW
3.    Wojciech Juszczyszyn – Członek
4.    Weronika Julita Klimas – Członek
5.    Marcin Andrzej Mularczyk – Członek
6.    Anna Rutkowska – Członek
7.    Danuta Siedlec – Członek
8.    Agnieszka Katarzyna Telicka – Członek
9.    Andrzej Tomala – Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia wyników Głosowania Nr 5 (Goworowice):

1.    Teresa Małek – Przewodniczący OKW
2.    Anna Baziuk – Zastępca Przewodniczącego OKW
3.    Iwona Monika Charczyńska – Członek
4.    Szymon Michał Gałgański – Członek
5.    Katarzyna Krystyna Juszczyszyn – Członek
6.    Łukasz Kowalski – Członek
7.    Agata Malwina Lasek – Członek
8.    Katarzyna Anna Łozińska – Członek
9.    Radosław Łukasz Tęcza – Członek
Komisja w dniu 21 października 2018 roku rozpoczyna pracę o godzinie 6.00

 

Metryczka
  • wytworzono:
    17-10-2018
    przez: Urzędnik Wyborczy
  • opublikowano:
    17-10-2018 07:39
    przez: Marcin Minkowicz
  • zmodyfikowano:
    17-10-2018 07:39
    przez: Marcin Minkowicz
  • podmiot udostępniający:
    Urząd Gminy Kamiennnik
    odwiedzin: 2145
Dane jednostki:

Urząd Gminy Kamiennnik
48-388 Kamiennik
ul. 1 maja 69
NIP: 753-12-16-624 REGON: 531412823

Dane kontaktowe:

tel.: 77 4312 135
fax: 77 4312 196
e-mail: ug@kamiennik.pl
strona www: www.kamiennik.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×